СПІВПРАЦЯ З НАМИ – ЦЕ:
- швидкий термін виконання;
- гарантія проходження технічної експертизи;
- безкоштовна консультація та технічна підтримка;
- дотримання ДБН та ДСТУ;
- передбачаємо тільки економічно обгрунтовані заходи;
- “захист” технічних рішень при проходженні експертизи;
- впровадження енергозберігаючих рішень;
- проектування за принципом “безпека, комфорт, енергоефективність”
- доступна ціна.
Розробка даного розділу відбувається на підставі ДСТУ Б А.2.2-8:2010. Розділ “Енргоефективність” у складі проектної документації.
Розділ є складовою проектної документації, в якому коротко описуються характеристики інженерних систем будівлі, конструктивні вирішення, розраховуються теплотехнічні показники огороджувальних конструкцій, аналізується теплостійкість та повітропроникність, оцінюється вологісний режим та теплозасвоєння поверхнею підлог. Одними з найважливіших показників, що розраховується є енергопотреба та енергоспоживання на опалення, вентиляцію, гаряче водопостачання та освітлення.
Клас енергоефективності визначається від показників енергоспоживання на опалення та охолодження. Цей клас визначається згідно з Наказу №260 до Закону України “Про енергетичну ефективність будівель”.
Найбільш енергоефективною будівля вважається, якщо клас енергоефективності – А та найменш енергоефективною, якщо клас G.
Вимоги до класу енергоефективності встановлюються замовником у “Завданні на проектування” згідно з додатком Д ДБН А.2.2-3, але не менше класу С. Для будівель, які вище 75 м, клас енергоефективності повинен бути не нижче В.
Підсумком розділу “Енергоефективність” є “Зведені характеристики будівлі” згідно з ДБН В.2.6-31:2021, що додається вкінці розділу. Даний ДБН вступив в дію 1 вересня 2022 року.
Складання розділу здійснюється на підставі вимог чинних нормативних документів, що встановлюють вимоги до показників енергоефективності будинків.
Замовляйте Розділ “Енргоефективності” у наших експертів та отримуйте схвальну оцінку від технічної експертизи.